Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Açılır Kapanır Tente - Açılır Kapanır Tente modelleri

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

27 Ocak 2018

Yorumlar

0
 Ocak 27, 2018
 0
Açılır Kapanır Tente

Açılır Kapanır Tente

Açılır kapanır tente bir elektrik motoru ile çalışan son derece pratik bir malzemedir. Birçok kullanım alanı olan bu tenteler her mevsim kullanışlı olma özelliğine sahiptir. Kafeler, alışveriş merkezleri, dükkânlar ve evler olmak üzere birçok kullanım alanı vardır. Yaz aylarında güneş ışığının girmesini engellerken kış aylarında da yağmur ya da kara karşı önlem almak amaçlı tercih edilir. Tente kumaşından yapılan bu sistem otomatik olmak zorundadır.Kullanımı pratik hale getiren en önemli ayrıntı motor sisteminin olmasıdır. Tente kumaşı uzun süreli kullanılabilen herhangi bir hava şartından etkilenmeyen sağlam bir kumaştır. Özellikli bir kumaş olduğu için de bu sistemin uzun süreli kullanımını konusunda sorun yaşanılmaz.

Bahçe ve teras kapatmalarında tercih edilen açılır kapanır tente her mekâna uyum sağlayabilen bir malzemedir. Uzaktan kumanda ile kumanda edilebilen bu ürün sürekli bakım gerektirmez. Mekâna göre ayarlanabilen renkleri ile daha estetik bir görüntü elde edilebilir.Özellikle kapalı alanlarda sigara yasağı sebebiyle zor durumda kalan işletmelerin imdadına yetişen bir üründür. Belli bir bölgeyi kapatarak müşterilerine daha konforlu ve beklentilerini karşılayacak oturma alanları bu tenteler ile mümkün hale gelebilir. Fiyatları özelliğine göre değişkenlik göstermektedir. Bir ev için kullanacağınız tente ile işyeri için kullanılacak tente arasında mekanizma ve kumaş kaliteleri söz konusudur. Bu nedenle metrekare fiyatı satışa sunulan bu tenteler işletme sahiplerinin yarılarına derman olmaktadır.

Tavana da montaj edilen açılır kapanır tente bir kumanda ile ortamı dakikalar içerisinde istenilen özelliğe kavuşturmaktadır. Her mekân için ayarlanabilen bu tenteler görünüş itibariyle de oldukça estetiktir. Mekânların tamamlayıcı unsuru olarak tercih edilirken belli bir amaç için de kullanılmaktadır. Geniş alanların maruz kaldığı güneş ışınlarını ve yağmur damlalarını saniyeler içerisinde kesen bu tenteler mekâna asla yağmur ya da güneş ışığı olduğunu hissettirmez. Tenteyi kullanırken tamamını açmak ya da tamamını kapatmak zorunda kalmazsınız. Belli bir kısma kadar açıp kapatabilirsiniz. Kısacası kapatmak istediğiniz alana kadar kumanda ederek ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir