Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Century21 Afişleri - Century21 Gayrimenkul Afişleri - Emlak Afişleri

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

27 Ocak 2018

Yorumlar

0
 Ocak 27, 2018
 0
Century21 Afişleri

Century21 Afişleri

Century21 afişleri ile işletmenizin reklam alanında kaliteli bir tanıtım yapmasına yardımcı olacaktır. Her sektör içerisinde güven çok önemlidir. Emlak sektöründe ise güven çok daha büyük önem arz eden bir kriterdir. Century21 kurumsal bir firma olduğu için bu alanda bir şube girişimi avantaj getirecektir. Yapacağınız reklam çalışmalarında bu çatı altında kullanacağınız afişler ise hedef kitlenizde firmanızın prestiji için güven kazandıracaktır. Bu da referans bakımından tercih edilirlik sağlayacak çok önemli bir kriterdir. Dijital baskı kalitesi ile hazırlanan afişler belirli standartlarda farklı ölçülerde sunulmaktadır. Kiralık ya da satılık afişlerinin doğru bir şekilde renklerinin belirlenmesi ile hedef kitleniz üzerindeki etkinizde artacaktır.

Ana renk olarak siyah tercih ettiğinizde büyük puntolarla beyaz renk tonlarında yazıların kullanılması okunabilirlik sağlayacaktır. Bu şekilde kolay okunabilen bu yazılar daha geniş bir reklam kapasitesi ortaya çıkaracaktır. Bu alanda Century21 afişleri sarı, siyah ve beyaz renk tonlarından oluşmaktadır. Tercih edilecek afiş boyutları, sayısı ve tasarımına göre fiyat aralıkları değişebilir. Adet bazında yüksek alımlarda daha ekonomik fiyatlar bulabilmek mümkün olacaktır. Gayrimenkul piyasasında kurumsal bir isim altında olduğunuzda daha güvenilir bir şekilde hizmet vermeniz ve tercih edilir olmanız söz konusu olacaktır. Century21 firması çatısı altında yapacağınız kiralık ve satılık ilanlarında daha geniş bir hedef kitlesine hitap edebilirsiniz.

Artan dijital baskı kalitesi ile açık hava reklamcılığı ve tabela kullanımları ile firmalar dış alanda da daha aktif reklam kullanımları elde edebilmektedir. Ekstra bir satış elemanına ihtiyaç duymadan satılacak ya da kiralanacak emlak önünde kullanılacak bu afişler müşterileriniz için aktif bir ambalaj olacaktır. Bu şekilde ideal bir tasarım ve kullanılan alana göre ideal boyutlardaki bir afiş ile satışlarınızda süreklilik elde edebilirsiniz. Bağlı olduğunuz Century21 afişleriile emlak çalışmalarınızı daha kurumsal bir düzlemde sürdürebilir ve daha geniş bir müşteri kitlesine hitap edebilirsiniz. Emlak afişlerinin tasarımı, büyüklüğü ve kullanım alanı baz alınarak renk seçimleri de çok önemlidir. Bu nedenle tasarımlarda, kullanımlarda özenli ve dikkatli seçimler yapmak, reklam çalışmalarınızda pozitif etkiler ortaya çıkaracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir