Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Coldwell Banker Afişleri - Coldwell Banker Afiş örnekleri

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

27 Ocak 2018

Yorumlar

0
 Ocak 27, 2018
 0
Coldwell Banker Afişleri

Coldwell Banker Afişleri

 Coldwell banker afişleri ile emlak sektöründe kurumsal bir kimlik elde edebilirsiniz. Firmanızın gayrimenkul alım- satımlarında kullanabileceğinizin bu afişler satış başarınız üzerinde pozitif katkılar sağlayacaktır. Emlak sektöründe afişlerde çok önemlidir. Vinil ya da branda malzemelerden elde edilen bu afişler; bina, iş yeri, ev gibi alanların satış ve kiralama süreçlerinde yardımcı olmaktadır. Balkon, pencere gibi alanlara asılan bu afişler vinil, mesh ve kağıt malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Vinil malzemeler branda türevi olan PVC materyaller olarak tanımlanabilir. Uzun süreli kullanılabilen bu malzemeler açık alanlarda da kullanım için oldukça uygun bir malzemedir.

Mesh malzeme ise Vinil ürünün ince gözenekli hali olmaktadır. Gözeneklerden hava geçmekte ve bu şekilde hava direnci azalmaktadır. Bu da çok rüzgâr alan açık alanlarda bu malzemenin daha uygun ve kullanışlı olmasını sağlamaktadır. Açık alanlarda çok büyük ebatlarda afişler için bu malzeme tercih edilebilir. Kâğıt olarak tercih edilmek istenilen coldwell banker afişleriise dış kullanımlarda şansı bulunmuyor. Daha çok pencere içlerinden tutturularak kullanılmaktadır. Dış mekân için dayanıksız olan bu malzeme, iç mekânlarda da tek kullanımlık olarak kullanılabilir. Bunların yanında sticker olarak ta emlak afişleri kullanılabiliyor. Bu malzemelerde pencerelere dışarıdan yapıştırılmakta ve tek kullanımlık olarak sunulmaktadır. Gayrimenkul firmanızın reklam afişlerinde kullanmak istediğiniz kurumsal kimlik çok önemlidir. Hedef kitleniz için emlak sektöründe güven önceliklidir.

Emlak sektöründe afiş tasarımlarına çok dikkat edilmesi gereklidir. Coldwwll Banker çatısı altında afişler hazırlarken kullanacağınız renkler mavi, beyaz ve siyah olacaktır. Bu kurumsal kimlik çatısı altında kendi şubenizin bilinirliğini artırmak için tasarımlarda kendi resminizi de kullanabilir. Daha prestijli bir kullanım elde edebilirsiniz. Ana rengin beyaz olması ve üzerinde kalın mavi puntolarla kullanacağınız harfler çok daha kolay bir şekilde okunabilirlik sağlayacaktır. Bu şekilde coldwell banker afişleritasarımları ile kendi firmanızı hedef kitleniz üzerinde çok daha kurumsal bir tarza kavuşturabilirsiniz. Emlak sektörü içerisinde doğru reklam çalışmaları ile satış alanında istenilen başarıyı yakalayabilirsiniz. Bu şekilde satış başarılarınız daha hızlı bir ivme ile artacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir