Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Led Ekran Panel - Led Ekran Paneller - Led Ekran Panel Örnekleri

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

5 Ocak 2018

Yorumlar

0
 Ocak 5, 2018
 0
Led Ekran Panel

Led Ekran Panel

Led ekran panel çeşitleri standart tabelalardan çok daha fazla dikkat çekecek özelliklere sahiptir. Bu özelliklerinin başında ise basit bir bilgisayar programı ile tabela ekranına müdahale edebilmeniz gelir. Değişen ekonomi ile zaman zaman pazarladığınız ya da sattığınız ürün içeriği ile ürün fiyatları farklılık gösterecektir. Hal böyle olunca temin etmiş olduğunuz standart tabelalarda yazı değişikliği yapabilmeniz imkânsız olacaktır. Fakat led ekranlı paneller günümüz teknolojisine uygun özeliklerle donatılarak hazırlanmaktadır. Bu da demek olur ki dilediğinizde yazı içeriğine müdahale ederek, istenilen değişikleri zaman kaybetmeden yapmanız ve müşteri kitlenizi her zaman memnun etmenizdir. Sizlere her daim verimli reklam yapmanızı sağlayacak fırsatlar veren led ekranlı paneller istenilen özelliklerde hazırlanabilir.

Kullanılan alana göre farklı malzemeler kullanılarak hazırlanan led ekran panelçeşitleri, kullanılan özelliğe malzemeye göre de farklı fiyat listeleri içermektedir. İç mekânda kullanılacak led paneller, açık hava koşullarına maruz kalmayacağı için basit malzemeler kullanılarak hazırlanabilir. Basit malzemeler derken, iç mekândakiled paneller rüzgâra, yağmura, kara ve birçok hava koşullarından etkilenmeyeceği için paslanmaz özellikte led panel özelliklerinin kullanılmasına gerek de yoktur. Elektrik sisteminin çok iyi kurulması, doğru yere led ekran panelin yerleştirilmesi büyük önem taşır. Dış mekânda kullanılacak olan led ekran paneller her zaman açık hava koşullarını hissedeceği için öncelikle sağlam bir mekanizma ile kurulmalıdır. Ayaklı led ekran sistemleri bu konuda en çok istenilen tabela özelliğidir.

Ayaklı led ekran panelmodellerinde rüzgârdan kolay etkilenmeyen malzemeler kullanılarak bir üretim yapılmalıdır. Genellikle yol kenarlarında görebileceğiniz led ekran paneller, insan trafiği ve araç trafiğinin güvenliğini tehlikeye atmayacak şekilde, yasal izinler alınarak kullanıma başlanmalıdır. Aksi takdirde insanların can ve mal güvenliğini tehlikede olacak ve başınız büyük belaya girecektir. Bu yüzden her zaman led ekran tedarikçisi ile anlaşmadan önce o firmanın daha önce yapmış olduğu işlere, referanslarına bakmalı ve eğer sizlerin istediği koşulları sağlıyorsa o yönde bir seçim yapmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir