Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Led Ekran Tabela - Led Ekran Tabela Modelleri - Led Ekran Tabelalar

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

5 Ocak 2018

Yorumlar

0
 Ocak 5, 2018
 0
Led Ekran Tabela

Led Ekran Tabela

Led ekran tabela reklam sektörünün olmazsa olmazları arasındadır. Daha kolay fark edilmek için tercih edilen bu ekranlar maliyeti bakımından da oldukça mantıklıdır. Led ekranlarda yayınlanan reklamlarınızı 7/24 birçok müşteri rahatlıkla görebilmektedir. Akan trafikte ya da uzaktan bile varlığınızdan haber eden bir yöntemdir. Tabelalar bilgisayar bağlantılı çalışmaktadır. Bu sayede sürekli aynı reklam bilgileri yerine güncel bilgiler paylaşarak daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Uzun süreli kullanım imkânı sunan bu tabelalarda reklamınızın da uzun süre yayınlanabilmektedir. Hizmet ya da ürünler hakkında kısa ve öz bilgiler de verebileceğiniz bir platformdur. Ekonomik olması sebebiyle işletmelerin reklam giderlerinden ciddi azalma yaşanmaktadır. Sabit veya kayan yazı olarak çeşitleri olan bu tabelalar isteğiniz doğrultusunda farklı ölçü ve renkler ile tasarlanmaktadır.

Müşteri kazanmak var olan müşterilerinizin sayısını arttırmak isterseniz tercihinizi led ekran tabela seçiminden yana kullanmalısınız. Elektrik yönünden de tasarruf edeceğiniz bir tabeladır. Kurulumu basit, uzaktan kumanda edilebilen özelliklere sahiptir. Gece parlayan özelliklerinden dolayı rahatlıkla fark edilebilirken gündüz de fark edilebilirsiniz. Işık şiddeti konusunda süreklilik söz konusudur. Diğer reklam yöntemlerine göre daha ekonomik daha kullanışlıdır. Sürekli işletmenizin fark edilmesi için tercih edeceğiniz reklam yöntemleri belli bir yerden sonra külfete dönüşmektedir. Bu nedenle de bu külfeti ortadan kaldırmak için led tabela seçimi daha mantıklıdır. Sürekli reklamlarınıza da müdahale etmeniz bu tabelaların en güzel özelliğidir.

Dış ve dış mekân için de kullanılabilir olması birçok işletmenin tercih etmesinde de etkilidir. Led ekran tabela ışık seviyesini ayarlanabilen bir malzemedir. Tam bir çevre dostu olan bu tabelalar reklam sektörünün favorileri arasındadır. Günümüzde de birçok işletme tarafından tercih edilmektedir. Farklı boyutlarda tasarlanabilen bu tabelalara firma bilgilerinizin dışında firma logonuz ya da animasyon da ekletebilirsiniz. Müşterilerin en kolay algıladığı reklam yöntemleri arasında zirvededir. Görsel zenginliğinden dolayı da hafızalarda kolaylıkla yer edebilir. İşletmenizin önünden geçen her insanın kafasını çevirip bakacağı bir özelliğe sahiptir. Hedeflenen müşteri kitlenize ulaşmanın en kolay yolu led tabeladan geçmektedir. Size sağladığı enerji tasarrufundan dolayı da ciddi kar elde edeceğinizi de unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir