Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Led Ekran - Led Ekran Fiyatları - Led Ekran Örnekleri - Led Ekran Modeller

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

5 Ocak 2018

Yorumlar

0
 Ocak 5, 2018
 0
Led Ekran

Led Ekran

Led Ekran günümüzde birçok alanda kullanılmaktadır. Özellikle görüntü kalitesinin net olması kullanım oranını arttıran özellikler arasındadır. ledlerin beyaz hale gelmesi ya da istenilen rengin ortaya çıkması kırmızı, mavi ve yeşil renklerin belli oranlarda karıştırılması ile gerçekleşmektedir. İstenilen renklerin oluşması için bu ana renklerin parlaklıkları ile oynamak yeterlidir. Teknolojinin en üst seviyesini barındıran bu sistem o kadar hızlıdır ki renk geçişlerini bir insan gözü dahi fark edemez. Bilgisayar ya da network bağlantısı ile ledlerin kontrolü sağlanır. İç ve dış mekân için de oldukça kullanışlıdır. Hava koşullarından kesinlikle etkilenmeyen bir malzemedir. Modüler yapıda olması da istenilen rengin elde edilmesini sağlayan en önemli özelliktir.

Televizyonlarda başlayan led ekran sistemi günümüzde birçok alanda özellikle açık hava reklamlarında ilgi görmektedir. 1metrekareden başlayan led ekranlar istenilen metrekareye kadar tasarlanabilmektedir. Açık havada güneş ışığına rağmen netliğini kaybetmeyen bu ekranlar özellikle müşterilerin dikkatini netliği ile çekmektedir. Firma reklamlarının en güzel sergilendiği ekranlardır. Yüksek ışık gücüne sahip olması da kaliteli reklam imkânı sunmaktadır. Uzaktan da kumanda edilen bu ekranlar ek bir aparat alınarak kullanılabilir hale gelir. Özellikle firma açılışlarında, düğün salonu izleyici ekranlarında ve seçim mitinglerinde bu ekranlar bir hayli sık görülmektedir. Evlerimize giren bu ekranlar özellikle görüntü kalitesi ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Led ekran fiyatları çözünürlük kalitesi ve ekran büyüklüğüne göre belirlenmektedir. Ekran çözünürlüğü ve ekran boyutu ne kadar büyük olursa o kadar fiyatı artar. İstenilen görüntüyü en üst kalitede sunan bu ekranlar günümüzün vazgeçilmezleri arasındadır. Dış mekânda daha kolay reklamların fark edilebilmesi için yüksek çözünürlük içeren ekranlar tercih edilirken iç mekân için daha düşük çözünürlük yeterlidir. Ekranı oluşturan temek unsurların içerisinde metal, kabin taşıyıcı, kontrol bilgisayarı, sinyal kabloları ve güç dağıtım panosu yer alır. Tüm unsurların kaliteli ve standartlara uygun olması gerekir. Dayanıklı malzemeden üretilen ekranların kullanım süresi de buna bağlı olarak artmaktadır. Bakım ve kullanım maliyeti oldukça az olan bu ekranların darbelere karşı sağlam olduğundan da emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir