Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
 Otomatik Tente -  Otomatik Tente modelleri -  Otomatik Tente örnekleri

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

27 Ocak 2018

Yorumlar

0
 Ocak 27, 2018
 0
 Otomatik Tente

 Otomatik Tente

Otomatik Tente kullanımı artık istenilen tüm alanlarda kullanılan ve sıklıkla başvurulan güvenlik, koruyucu sistemlerinin başında gelir. Kaliteli ve kusursuz işçilikle üretilen tenteler, alanlarda konforu sağlarken aynı zamanda şık görünümler elde edilmesinde etkili bir yöntem olacaktır. Otomatik tente kullanım alanları gerek veranda üzeri gerekse bahçelerde, balkonlar da ya da teraslarda mevsim şartlarından etkilenmeyen yaşam alanları oluşturmanız için başvurduğunuz yöntemler arasında ilk sırada yer almaktadır. Yazın sıcak havadan, zararlı güneş ışınlarından, polenlerden, her türlü tozdan, kışın ise yağmurdan, soğuk havadan, rüzgardan, kardan koruyan en önemli malzemeler arasındadır. Son zamanlarda gündemde olan sigara yasağı, açık alanlarda serbest olduğu için doğal olarak işletmelerde tente alımı için araştırmalara başlamıştır. Tente alırken işletmelerin ilk tercih ettiği tente modeli ise otomatik ve motorlu tentelerdir.

Motorlu tenteler otomatik tenteözelliklerinin olmazsa olmazıdır. Eskiden eller kapatıp açılan tenteler insanları yormakta kalmayıp birde üzerine tehlike arz edecek sorunlar çıkarırdı. Mekan sahiplerine büyük kolaylık sağlayan tente sistemi, motor gücünden faydalanmaktadır. Otomatik tente pek çok kurum ve kuruluş, kafeler, geniş bahçeli ve teraslı ev sahiplerinin balkonlarında bile tercih ederek çok daha fazla gereksiz uğraşma gerçekleştirmemek için kumanda ile açılıp kapanması sağlanır. Sigara içilen alanlar kullanılan otomatik tente sistemleri, havanın tekrar temiz hava ile dolmasını sağlamak amacı ile yaklaşık her yarım saatte bir yalnızca kumanda yardımı ile açılarak hava giriş çıkışı sağlanmaktadır.

Otomatik tentesistemlerinin genel özellikleri ise istediğiniz andan manuel istediğiniz anda otomatik kullanım alanı vermesidir. Manüel tentelerin zorluk yarattığı ve insanları oyalayıcı özelliklere sahip olduğu bilinmektedir. Manüel sistemler otomatik tente fiyatlarından daha uygun olsa bile yine de tercih edilmez. Çünkü sürekli arıza çıkaran bu sistemler zamanla sizlere güvenlik sorunu da yaşatacak aksaklıklara neden olacaktır. Temizlik konusunda sizlere zorluk çıkarmayan tenteler, oldukça kullanışlı ürünler arasında yer almaktadır. Her türlü yaşam alanı için otomatik tente kullanımı tercih ederek konforlu bir yaşam sürdürebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir