Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Perdeci Tabelası Modelleri - Perdeci Tabelası Örnekleri

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

27 Ocak 2018

Yorumlar

0
 Ocak 27, 2018
 0
Perdeci Tabelası Modelleri

Perdeci Tabelası Modelleri

 Perdeci Tabelası Modelleri,kullanım alanlarına göre farklı tasarımlarda ve farklı malzemelerden üretilebilmektedir. Işıksız alüminyum tabela modelleri ile perdeciler için tabela tasarımları yapılabilir. Tabelada kullandığınız ana renk ve yazı rengi çok önemlidir. Ana renk koyu olduğunda işletme ismi için açık renk tonlarında seçimler yaparak müşterilerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Hedef kitlenize seçtiğiniz tabela modelleri ile hitap edebilmeli ve dikkat çekici özellikler taşıması gereklidir. Işıklı tabela modelleri ile de daha dikkat çekici ve görsel olarak daha etkileyici tabela modelleri elde edilebilir. Krom kutu harfler ile kullanılabilecek geniş ebatlarda bir tabela, mekan olarak geniş işletmeler ile prestij ifadesi olacaktır.

Markayı öne çıkarmak istiyorsanız özellikle markanın kurumsal logosunu tabelanızda kullanabilirsiniz. Bu şekilde tercih edeceğiniz Perdeci Tabelası tasarımları müşterilerinize daha güvenilir bir reklam kampanyası olarak sunabilirsiniz. Genellikle siyah ya da kırmızı ana renk üzerine alüminyum krom kutu harfler kullanılarak tabela tasarımları hazırlanmaktadır. Bu şekilde görsellik ön plana çıkmakta ve farklı işletmeler arasından dikkat çeken bir kullanım olmaktadır. Işıklı tabela modelleri her alanda çok daha avantajlı kullanımlar oluşturmaktadır. Özellikle farklı işletmelerin olduğu canlı mekânlarda bu tarz farklı tabela tasarımlarına yer vererek müşterilerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Pleksi tabela modelleri ise son dönemlerde çok fazla tercih edilmektedir. Ancak daha çok iç mekânlarda kullanılan bu modeller görsel olarak prestik kazandırmakta ve ekonomik fiyatları ile farklı ölçeklerdeki işletmelerin ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.

Paslanmaz Perdeci Tabelası modelleri de dış mekanlarda kullanılabilecek seçeneklerde tasarımlar olacaktır. Bu alanda kayan yazı ve led sistemlerde farklı kampanyalar ve ürünlerin markalarını tanıtım anlamında bu tabela seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Tabela bir firmanın dış mekandaki reklam panosudur. Müşterilerinin karar vermesinde en etkili reklam araçlarından biridir. Prestijli ve saygın bir tasarım ile hedef kitlenize kendinizi çok başarılı bir şekilde ifade edebilirsiniz. Firmanızın bulunduğu mekana, hedef kitlesine uygun tabela seçimleri çok önemlidir. Bunun için mutlaka uzman destek olarak tabela seçimleri yapmanız gereklidir. Perdeci işletmeleri için tabela seçimlerinde perde markalarının tabela üzerinde bulunması da müşteri açısından bir seçicilik oluşturabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir