Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Tente Fiyatları -Tente Fiyatları örnekleri - Tente Fiyatları modelleri

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

27 Ocak 2018

Yorumlar

0
 Ocak 27, 2018
 0
Tente Fiyatları

Tente Fiyatları

Tente Fiyatları tercih edilen modele göre değişir. En çok kullanılan modellerden biri olan masfallı tente sistemleri dükkan önlerinde sıklıkla rastlanmaktadır. Çevirme kolu ile ileri ve geri hareket edebilir. Dükkan önlerinde ya da balkon ve pencerelerde kullanılmak üzere seçilen sabit tente sistemleri ile tercih edilen alana uygun olarak yapılmaktadır. Ölçü alınmakta ve alınan ölçüye göre imalatlar yapılmaktadır. Ürünler demonte olarak üretilmektedir. Sonrasında ise monte edilerek teslim edilmektedir. Pergola tente modelleri restoran, çay bahçesi, kır düğünleri alanlarında katlamalı olarak tercih edilmektedir. Bunun yanında ışıklı tasarımlarla da kullanılmaktadır. Motorlu tente modeli kumanda kontrolü ile kullanılmaktadır. Bu modellerin fiyat aralıkları sabit tasarımlara göre daha farklı olacaktır.

Tente modelleri kullanıldığı alanlarda dış cephe mimarilerini estetik olarak ta tamamlamaktadır. Bunun yanında kullanım pratikliği oluşturmaları ve bahçe bina önü gibi alanları olumsuz hava şartlarından koruyarak kullanışlı hale getirmeleri ile de tercih edilebilmektedirler. Bu alanda farklı modellerde farklı Tente Fiyatları karşınıza çıkacaktır. Bireysel olarak konutlarda camlarda, balkonlarda kullanılabilen tente sistemleri ile güneşten ve rüzgardan korunaklı dış mekanlar oluşturulması mümkündür. Bunun yanında bahçe gibi alanlarda bu sistemlerin daha geniş kullanımları için otomatik olarak açılıp kapanan kullanımlara yer verilebilir. Bu şekilde bahçelerde güneşli günlerde gölgelik elde edilebilir. Özellikle işletmeler bu şekilde müşteri portföyünü dört mevsim aynı seviyelerde tutabilir. Ve hedef kitlelerine sağladıkları farklı ortamlar ile de çok daha başarılı satış grafikleri elde edilebilir.

Körüklü Tente Fiyatları dekoratif olarak kullanıldığı için fiyat aralıkları biraz daha farklı olabilmektedir. Kullanılan alana ve genişliklerine göre kullanılan malzemeye göre de fiyat aralıkları farklılaşacaktır. Pencerelere ve balkonlara uygulanabilmektedir. Esnaf dükkanlarının ön cepheleri için oldukça uygun olan kasetli tente modelleri de en çok kullanılan ürün seçenekleri arasında yer alıyor. Çift açılır tente modelleri de daha çok restoran bahçeleri için uygun seçenekler olmaktadır. Kullanım alanlarında tercih edilecek sistem, tente modellerinden elde edilmek istenen faydaya ve bütçeye göre değişebilir. Sabit modellerde fiyatlar biraz daha düşük olabilmektedir. Ancak otomatik kumandalı sistemlerde fiyat aralıkları daha farklı olabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir