Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Tente Modelleri - Tente Modelleri örnekleri - Tente Çeşitleri

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

27 Ocak 2018

Yorumlar

0
 Ocak 27, 2018
 0
Tente Modelleri

Tente Modelleri

 Tente Modelleri ile ister kurumsal alanda ister bireysel alanda oldukça kullanışlı mekanlar elde etmenizi sağlar. Birbirinden farklı özelliklerde modeller bulunuyor. Bunlardan biri Masfallı tente sistemleri olmaktadır. Özel üretilen kolları ile açılıp toplanabilen bu modeller estetik görünümleri ile de dışmekanlarda tamamlayıcı bir kullanım ortaya çıkarmaktadır. İster bahçenize doğru açılan kısımlarda, ister işyerlerinin dış alanlarında kullanılacak bu sistemler ile hem yağmurdan hem de güneşten korunabilirsiniz. Sabit tente sistemlerinde ise özel projelere ve uygulanacak alana göre tasarımlar yapılmaktadır. De monte olarak üretilmekte ve hazırlanan alana uygun olarak monte edilmektedir. Bu tarz modelleri pencerelerinizde panjur şeklinde kullanabileceğiniz gibi işletmenizin dışa bakan kısımlarında da kullanabilirsiniz.

Pergola Tente Modelleri ile katlamalı ve raylı olarak sunulan otomatik kullanımlardır. Su geçirmez özelliğe sahip olan blackoutpvc kumaşlar kullanılarak hazırlanan bu sistemler, estetik tasarımları ile katlamalı olarak mekanla bütünleşmektedir. Bu şekilde etkileyici bir atmosfer oluşturmaktadır. Dört mevsim kullanılabilecek olan bu sistemleri mimari taşasıma sahip olmakta ve yaz günlerinde güneşten korurken, kış mevsiminde yağmurdan korunmak için tercih edilmektedir. Körüklü sistemler ise akerdeon şeklinde açılıp kapanan sistemlerdir. Tasarımı ile şık dizaynlar ortaya çıkarmakta ve bu şekilde kullanıldığı alanlara ayrı bir güzellik katmaktadır. Firmanın reklamı ve logosu da özel serigrafi baskı yöntemi ile kullanılabilmektedir.

Esnaf dükkanlarının önlerinde kullanılabilen kasetli Tente Modelleri ise en modern ve gelişmiş ürün seçeneklerinin başında geliyor. Bu modellerde kapandığında kumaş tümü ile kaset içindedir. Kasetli tente sadece gölge sağlamakla kalmaz. Etkili bir dizaynı bulunduğu için cephelere estetik bir imaj katacaktır. Kompakt bir dizayna sahip olan bu sistemler kullanımlarında oldukça avantajlı olmaktadır. Çalışma mekanizması olumsuz hava koşullarına karşı da korunmaktadır. Daha çok cami avluları ve okul gibi alanlarda kullanılan çift açılımlı tente modelleri de kullanım alanlarına göre tercih edilebilecek seçenekler arasında yer alıyor. Sistemin bir tarafı açık olarak kullanılabilir. İki adet masfallı tente ile oluşan bu sistemde açılma özellikleri aynı olmaktadır. Ayaklar yere sabitlenmekte be tekerlekli sistemler ile kullanılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir