Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
 Turyap Afişleri -  Turyap Afişleri örnekleri -  Turyap Afişleri modelleri

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

27 Ocak 2018

Yorumlar

0
 Ocak 27, 2018
 0
 Turyap Afişleri

 Turyap Afişleri

 Turyap Afişleri için satılık ya da kiralık tasarımlarda dikkat çekici özel modeller hazırlanmaktadır. Emlak sektörü içerisinde gayrimenkullerin reklamını yapmak satış başarısı üzerinde doğrudan etki eder. Afiş üzerinde kullanılan bilgiler ve renklerin etkili bir şekilde kombine edilmesi ile başarılı bir tasarım elde edilebilir. Farklı standart ölçülerde afiş boyutları bulunmaktadır. Afişin kullanılacağı alanda yerin uzaklığına göre afiş ebatlarının tercih edilmesi gereklidir. Zemin renginin sarı kullanılması ve yazı renginin siyah olması ise afişte kullandığınız bilgilerin daha iyi okunmasını sağlayacaktır. Bu şekilde hedef kitlenizin daha geniş bir çerçevede olmasını sağlayabilirsiniz. Bu tarz afişler kurum ürünler arasında sayılabilir. Ve bu kurumsal kimlikleri kullanarak işlerinize daha fazla değer katabilirsiniz.

Bu alanda Turyap Afişleri seçimlerinizde yönlendirme tabelaları da kullanılabilir. Bu şekildeki kullanımlar kompozit ya da foreks malzemelerden imal edilebiliyor. Uzun süre kullanılabilir olduğu için hemen hemen her alanda etkili bir şekilde kullanılabilir. Polyester malzemeden üretildiği için farklı hava koşullarında uzun süre kullanılabilir. Herhangi bir deformasyona uğramadığı için kaliteli bir reklam kampanyasının parçası olabilir. Renk çeşitlilikleri ve büyük puntoları ile her alanda kullanılabilir. Turyap firmasının danışmanlığını yapan tüm bayiler için ideal kullanımlar sunulmaktadır. Birinci kalite polyester branda üzerine yapılan baskılı kaliteli ve ekonomik özellikleri ile sunulan emlak afişleri istediğiniz alanda kullanabileceğiniz kaliteli seçenekler olmaktadır. İstenilen kesime hızlı bir şekilde ulaşmayı sağlayan bu kullanımlar sipariş verildiğinde ön tasarımlar olarak hazırlanır. Ve görselin onay alması ile baskı işlemine geçilir.

Her sektör içerisinde hizmet veren firma kaliteli hizmetlerini hedef kitlesine ulaştırabilmek için mutlaka doğru bir reklam kampanyası yapması gereklidir. Özellikle emlak sektörü için afiş kullanımları doğrudan bir satış başarısı getirecek çalışma olacaktır. Bu nedenle tasarımlarda kullanılan her detay emlak satışlarını doğrudan etkiler. Kurumsal bir firmanın şubesi olarak kazandığınız prestiji Turyap Afişleriile ikiye katlayabilirsiniz. Doğru alanda doğru tasarımlarla hedef kitlenize çok daha etkili bir şekilde ulaşmanız mümkün olacaktır. Bu şekilde de hedeflenen satış başarılarına çok daha kısa bir sürede ulaşmanız sağlanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir