Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Işıksız Tabela - Işıksız Tabela Örnekleri - Işıksız Tabela

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

Reklam detayı

Kategori
Eskitme Tabela

Işıksız Tabela

Işıksız tabela sistemleri bir dükkânın çekiciliğini artıran ve albenisini süsleyen ilk etken tabelalarıdır. Akşam hizmetine devam eden dükkânlar, tabela seçimlerinde ışıklı seçenekleri kullanırlar. Işıkların renkliliği müşterisinin dikkatini çekmek üzere tasarlanmış olur. Artı olarak çalışmalarına da gündüz saatlerinde devam eden iş yerleri için ise ışıksız tabela sistemleri kullanılmaktadır. Bu hem dükkânın maliyetini azaltan hem de yine tasarısı ile dikkatleri üzerine çekecek durumdaysa işe yarar bir seçenektir.

Işıksız tabela şirketlerin sıklıkla tercih ettikleri tabela sistemlerindendir. Bütün işletmelerin kullandığı standart görsellerden olan ışıksız olan tabelalar, ışıklı tabelayla kıyaslandığında en büyük fark sizlerin de takdiri ile aydınlatma düzeneğinin bulunmayışı olacaktır. Kasa derinliği, şayet müşteri özel isteği bulunmaz ise olmamaktadır ve siz değerli müşterilerimizin isteğine göre tasarlanabilmektedir. Işıksız tabelalar gün ışığında kolaylıkla seçilebilirler.

Tabela ve reklam seçeneğinizin ömrü için demir iskeletiniz mutlaka boyanmalı, aksi bir durumda demir su ile temas ettiğinde ya da nemlendiğinde, paslanmaya başlar ve anlayacaksınız ki ömrü azalır. Işıksız tabelaların aydınlatma düzeneğini dışarıdan ilave ışıklarla giderilebilirsiniz. Yani anlayacağınız üzere dışarı bağlanan aydınlatma ürünleri ile dolaylı maliyeti düşük ve ışıklı tabelaya sahip olmuş olursunuz. Işıklı tabelaya sahip olmuş olursunuz. Ayrıca bilmelisiniz ki yine uzun ömürlü kullanım için kurulum ve montajının sağlam bağlanmış olması son derece önemlidir. Bakım ve onarımına özen göstermeli, yazıların silinmesi beklenmeden yenilenmelidir. Bunun gibi etkenlere olabildiğince dikkat edebilirsiniz ki bu da sizlere daha uzun ömürlü bir kullanım avantajı sağlayacaktır. Yine ışıksız reklam tabelaların avantajı da şudur ki; bu sistem diğer tabela sistemleri çeşitlerine göre aydınlatma düzeneği kurulu olmadığı için daha düşük maliyetlidir ve hem düşük maliyetli hem de istediğiniz standartlarda olacak tasarılara sahip olacaktır. İş yerlerinizi düşük maliyetlere dikkat çekici düzeylerde olmasını istiyorsanız bu sistemler tam da sizin içindir. Çalışma hayatını, kaliteli ürün, karşılıklı güven ve zamanında teslimat prensipleriyle yürüten firmamız hem müşterisine hem de kendi işine saygı duyan profesyonel ekiplerden oluşmaktadır. Hem iç kadromuz hem de dış kadromuzla sizlere bir telefon kadar yakınız.