Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7718884/imranreklam.com/wp-content/themes/kora/functions/theme-functions.php on line 364
Roll Up Banner - Roll Up Banner Modelleri - Roll Up Banner Örnekleri

Tabela Siparişleriniz için 02164422772

info@imranreklam.com

Reklam detayı

Roll Up Banner

Roll Up Banner Roll up sistemler, görsel açıdan display reklam malzemesi için olmazsa olmaz bir stant modelidir. Roll up sistemler tanıtım, fuar, sunum, organizasyon ya da reklam işlemlerinizde özel bez çantasıyla kolay bir şekilde taşıyabileceğiniz reklam aracı niteliğine sahiptir. Roll up stantlarda dijital baskı işlemleri için öncelikle tasarım yapılması gerekir. Tasarım aşamasının sonrasında uygulanan dijital baskı, roll up stantın üstüne monte edilmektedir. Ayrıca Roll up banner sistemleri çeşitli ölçülerde üretimi gerçekleştirilebilen ürün modellerinden ibarettir. Genel itibariyle ölçülerin belirtilmesi de mümkündür. 80×200 cm, 85×200 cm, 100×200 cm, 120×200 cm ve 150×200 cm şeklinde belirlenmiş ölçüleri mevcut durumdadır.

Reklam malzemeleri arasında bilinen stantlardan biri olan roll up sistemler, taşıma kolaylığı ve kolay kurulum özelliğiyle display stant reklam malzemesi niteliğindedir aynı zamanda. Roll up sistemi görsel sunum, firma tanıtımları, ürün ve hizmet tanıtımlarında dünya genelinde en çok talep gören ürün modeli olarak belirtilmektedir. Roll up banner sistemleri çeşitli görsel boyutlarında alüminyum malzemesinden imal edilmiş taşıma çantalı, portatif ve ekonomik görsel sunum ürünlerinden biridir. Ayrıca nerelerde ve hangi amaçlarla kullanım sağlandığını da net bir şekilde belirtmek gerekecektir. Söz konusu olan bu tabela sistemi; seminerlerde, fuarlarda, ürün tanıtımlarında, kongrelerde, organizasyonlarda ya da reklam ihtiyacı hissettiğiniz her türlü alanda tercih edilebilir.

Tüm bunların yanı sıra roll up sistemlerinin genel itibariyle ölçüleri belirlenmiştir. Bu ölçüler kapsamında üretim işlemlerinin gerçekleştiğini söylemek de mümkündür. 60×180 cm, 80×200 cm, 85×200 cm, 85×200 cm çift taraflı ve 100×200 cm ölçülerinde üretiminin yapıldığını bilmelisiniz. Roll up banner sistemleri sergi, fuar, kongre ve sunumlar için kesinlikle muhteşem bir ürün niteliğindedir. Yaylı ve alüminyum mekanizması sayesinde görseli kendiliğinden içerisine sarmaktadır. Roll up sistemleri sergileme stantlarının açma ya da toplama süresi ise ortalama olarak 1 dakikadan daha azdır. Genel itibariyle 1 sene garantili şekilde sunulduğunu da ilave olarak belirtmek mümkündür. Defalarca tekrar kurup katlayacağınız, uzun seneler kullanacağınız bir yapıya sahip olduğu da belirtilebilir. Eğer isterseniz daha sonradan yalnızca görselini değiştirip tekrar kullanım sağlayabilirsiniz.